Posts Tagged ‘deski elewacyjne’

Budownictwo wczoraj i dzis : “Richard Meier. Budynek jako wystawa sztuki

Tuesday, May 29th, 2018

David Ertl Odbywa się 30 września – 3 marca w Arp Museum Bahnhof Rolandseck w Remagen, w Niemczech,.
Richard Meier.
Budować jako sztukę.
Wystawa ilustruje złożony proces projektowania Richarda Meiera, wykorzystujący wybitne budynki i projekty z całej swojej historii pracy.
Główny nacisk zostanie położony na jego budynki muzealne, a także na projekty mieszkaniowe powstałe na początku jego kariery w USA. …read more

Kącik architekta – AKTUALIZACJA: ZWYCIĘZCY kodu promocyjnego [STEEL]!

Tuesday, May 29th, 2018

AKTUALIZACJA: Dziękujemy wszystkim za udostępnianie ulubionych aplikacji! Wzięliśmy 10 aplikacji, które otrzymały najwięcej głosów i odpytały je na naszej stronie na Facebooku.
Niedługo opublikujemy wyniki, ale na razie wielkie gratulacje dla 5 laureatów naszej nagrody: Kalyan Basetty, Mica Nickson, Azra Kapic, Matt Iden i Nick Gentile! Skontaktujemy się z Tobą później z Twoimi kodami (iPhone), [stal HD] (iPad) i Kalkulator META – przyniesionym do nas przez naszych znajomych z Mobile Engineer.
Gratulacje! W ubiegłym tygodniu poprosiliśmy naszych fanów na Facebooku, aby zaproponowali najlepsze aplikacje dla architektów, abyśmy mogli stworzyć listę 10 najlepszych aplikacji dla architektów.
Ale gdy pojawiło się kilka świetnych aplikacji, mnóstwo innych świetnych aplikacji zostało pominiętych.
Czytnik Blogu ArchNYC, na przykład, skomentował. …read more

Budownictwo wczoraj i dzis : RMJM projektuje luksusowy, ikoniczny hotel w tureckiej stolicy

Saturday, May 5th, 2018

Międzynarodowa firma architektoniczna RMJM zaprojektowała, w imieniu dewelopera Őzkar Construction Co., nowy luksusowy hotel, który pomoże.
Zielony.
w dystrykcie Sogutozu w Ankarze, stolicy Turcji.
Luksusowy 24-piętrowy hotel JW Marriott zajmuje pierwsze cztery piętra w przestronnych salach balowych, salach konferencyjnych, restauracjach i sklepach w oświetlonej niebem galerii, a pokoje gościnne zaczynają się na piątym piętrze.
Plan obejmuje także podziemny garaż. …read more

Architektura 21szego wieku : Pionowa Farma Plantagona

Saturday, May 5th, 2018

Mamy wspólnych architektów.
różne podejścia do problemu żywności, od wysoce konceptualnych po bardziej klasyczne.
Wydaje się, że więcej konkursów i klientów wymaga od architektów realizacji ogrodów do zbioru żywności lub stworzenia dostępnego rozwiązania żywnościowego, które będzie towarzyszyć strukturze.
Statystyki szacują, że ponad 80% ludności będzie mieszkać w miastach do 2050 r., A transport ropy konieczny do wysyłki żywności z obszarów wiejskich stanie się droższy.
Wkrótce dodanie alternatywnych metod uprawy nie będzie możliwe; będzie koniecznością, jeśli żywność dla miast ma pozostać opłacalna. …read more