Budownictwo wczoraj i dzis : Sunbeams Music Center / Napper Architects

Architekci Napper udostępnili swój projekt dla Sunbeams Music Center, projektu charytatywnego z siedzibą w Anglii, który działa z osobami niepełnosprawnymi w każdym wieku.
Projekt będzie pierwszym tego rodzaju, ponieważ zaoferuje nowe centrum terapii muzycznej, które jest ściśle związane z otoczeniem.
Sunbeams Music Trust, organizacja charytatywna założona prawie 15 lat temu przez miejscową rezydent Annie Mawson, wykorzystuje muzykę w sposób terapeutyczny, aby zachęcić do komunikacji i integracji społecznej, budować poczucie własnej wartości i pewność siebie oraz poprawić jakość życia, czyniąc prawdziwa różnica w życiu ludzi..
Mała organizacja charytatywna stała się jedną z wiodących organizacji Arts In Health w Wielkiej Brytanii.
Jesteśmy podekscytowani, że Rada Okręgu Eden uznała, że Sunbeams Music Center będzie unikalnym architektonicznie i inspirującym budynkiem.
Sunbeam nie tylko może zmienić sposób, w jaki pomagają ludziom, ale także ma na celu poprawę i pracę z otaczającym krajobrazem.
wyjaśniła pani Mawson.
Więcej o Centrum Muzyki po przerwie.
Projekt, początkowo pomyślany jako ostatni projekt pracy dyplomowej w 2005 roku przez ówczesnego studenta, a obecnie pracownika Napper Architects, Willa Mawsona, opiera się na muzycznej harmonii i fizycznej realizacji procesu muzykoterapii.
Budynek o powierzchni 515 m2 będzie spoczywał na obrzeżach Krainy Jezior, spoglądając w dół doliny Eamont na ziemi ofiarowanej przez hojnego miejscowego dobroczyńcę, Anthony ego Leeminga.
Otoczenie zapewnia klucz do sukcesu terapii.
Naturalny upadek terenu pozwala ugruntować strukturę, maksymalizując pasywne korzyści termiczne ziemi.
Miejsca na zewnątrz wokół budynku zapewnią spokojną atmosferę pracy grupowej i występów.
Centrum otrzymało pełne pozwolenie na budowę, a organizacja charytatywna szuka obecnie funduszy na szacowany projekt 1,5 miliona funtów, z czego około jedna trzecia została już zabezpieczona.
[hasła pokrewne: domy w stylu skandynawskim, wełna mineralna isover, porządek toskański ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim porządek toskański wełna mineralna isover