Nowoczesna architektura : Mixed-Used Masterplan of YueHaiWanJia Commercial District / SURE Architecture

Dzięki uprzejmości SURE Architecture Mieszany masterplan dzielnicy handlowej YueHaiWanJia ma na celu połączenie sklepów, restauracji, rozrywki, muzeów, barów, KTV, kina, hoteli i rozrywki dla dzieci w jednym miejscu.
Zaprojektowane przez SURE Architecture, były w stanie stworzyć nowe miejsce rozrywki i rozrywki dla wszystkich ludzi.
Z ideą kontekstu Europejskiego Miasta, nakładającą się na Pieczęć Xi Xia, która ma historyczny wpływ na to miasto, wynik jest interesującym układem i przestrzenią, z której mogą korzystać osoby w każdym wieku.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Yinchuan to duże miasto na północnym zachodzie Chin.
Miasto Yinchuan ma dorozumiane znaczenie transmisji historii i wielokulturowości, a tutaj możemy czuć się blisko świata arabskiego dzięki dużej ilości kultury muzułmańskiej, którą można znaleźć.
Dzięki uprzejmości SURE Architecture Z drugiej strony tworzymy mieszaną kulturę z 3 różnymi uczuciami na 3 różnych placach: współczesnej i nowoczesnej architekturze, starym europejskim stylu i muzułmańskim stylu.
Wszystkie połączone i współpracujące w ramach tego samego planu głównego, zapewnią nową złożoną przestrzeń, w której Rodziny mogą cieszyć się różnymi kulturami.
Dzięki uprzejmości SURE Architecture Architects: SURE Architecture Lokalizacja: Yinchuan, Ningxia, Chiny Zespół projektowy: Kam Fai Tai, Alina Valcarce, Carlos Gonzalez, Quentin Francois Klient: Construction Real Estate Company Projekt: Mater Plan Rozmiar: Ok.
220 Hektów
[podobne: jak obliczyć schody, ornament stylu doryckiego, domy w stylu skandynawskim ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim jak obliczyć schody ornament stylu doryckiego